Sağlıklı bir gülümseme için doğru adres

barış eritici
barış eritici
ahşap diş fırçası
ahşap diş fırçası

Özgeçmişim

Lise eğitimini doğup büyüdüğü Konya/Ereğli’de tamamladıktan sonra 2012 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine başlamış ve 2017 yılında mezun olmuştur.

Mezuniyetinden itibaren İzmir ilinde özel kurumlarda görev almıştır. 2022 Ekim ayında Dent Üniversal ailesine katılmıştır.

Hekimlik ilgi alanı ve tecrübeleri Kanal tedavisi, kompozit enjeksiyonla estetik tasarımlar, diş eti rahatsızlıkları, inley-onley-overloy dolgular, diş eti estetiğiyle uyumlu gülüş tasarımlarıdır.

Mesleği haricinde müzikle uğraşmak hobileri arasındadır. Mandolin ve akustik gitar çaldığı enstrümanlar arasında olup amatör müzik gruplarında bu becerilerini icra etmektedir.

diş tedavisi iğneleri
diş tedavisi iğneleri

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'den mezun oldum. 8 yıllık tecrübem ile  Dent Universal Kliniği'nde hizmet vermekteyim.

İmplant, eksik dişlerin yerine yerleştirilen yapay köklerdir. Bu işlem, estetik ve fonksiyonel bir gülüş elde etmek için kullanılır.

Neler Yapıyorum?

Kanal dolgusu, çürük veya enfekte olmuş dişlerin içini temizleyerek doldurma işlemidir.

Diş estetiği, dişlerin şeklini, rengini ve görünümünü iyileştirmeyi amaçlar. Diş beyazlatma, porselen lamina uygulaması ve diş törpüleme gibi estetik prosedürler bu kategoride yer alır.

Ortodonti, dişlerin çapraşıklığı, çene yapısındaki uyumsuzluklar ve çapraşık ısırık gibi sorunlar ortodonti tedavisi ile düzeltilebilir. Ayrıca ortodonti, çene ve diş yapısında oluşabilecek diş eti rahatsızlıklarının tedavisinde de önemli bir role sahiptir.

Diş eti rahatsızlıkları, diş eti iltihabı, diş eti çekilmesi veya diş eti hastalıkları gibi durumları içerir. Bu rahatsızlıkların tedavisi, diş eti temizliği, ilaç tedavisi veya cerrahi müdahale gibi yöntemlerle gerçekleştirilebilir.

20lik diş tedavisi, genellikle diş eti rahatsızlıkları ve çene yapısıyla ilgili sorunların tedavisinde uygulanan bir yöntemdir. 20lik dişlerin çekilmesi veya cerrahi müdahale ile düzeltilmesi gibi çeşitli tedavi seçenekleri bulunmaktadır.

diş implantı
diş implantı
diş aleti uçları
diş aleti uçları
diş estetiği
diş estetiği
kanal tedavisi
kanal tedavisi
diş eti
diş eti
20lik diş
20lik diş

Hastalarımın Görüşleri

"Şiddetli diş ağrısıyla Barış Bey'in bulunduğu kliniğe gittim. Hemen sorunumu teşhis etti ve tedaviye başladı. Şu anda ise hiçbir ağrım kalmadı. Doktorun hızlı ve etkili müdahalesi sayesinde rahat bir şekilde iyileştim. Kendisine minnettarım ve diş sağlığı konusundaki profesyonelliğiyle göz dolduran bir doktor olduğunu söyleyebilirim. Bundan sonra herhangi bir diş sorunu yaşadığımda güvenle kendisine başvuracağım."

-Serhat Eren Özdemir

"Bir iş için İzmir'deydim. Eskiden yaptırdığım dolgum düştü. İnternetten diş hekimi araştırırken Barış beyi buldum ve kendisinin bulunduğu kliniğe gittim. Beni çok sıcak karşıladı. Dolgumun olduğu yeri temizleyip yeni dolgu yaptı. Çok memnun kaldım."

- Mustafa Yaren

"Diş hekimine karşı korkusu olan biriydim. Ancak şans eseri, doktor Barış ile tanıştım. Barış bey sakin ve anlayışlı tavrı ile beni rahatlattı. Barış beyin profesyonel yaklaşımı ve ilgisi sayesinde, diş tedavilerim daha az stresli bir hale geldi. Kendisine güveni de beni bir tık rahatlattı. Şuan da yaptığı dişler sayesinde özgüvenli bir şekilde gülebiliyorum."

- Harun Çoban

İzmir'in en iyi diş hekimi diyebilirim en azından benim gittiğim. Yaptırdığım kanal tedavilerin de sürekli ağrı oluyordu. Barış bey hakkında güzel yorumlar okudum ama yine de endişeliydim. En sonunda gitmeye karar verdim iyiki de buraya gelmişim. Şuan da hiç bir sıkıntım yok”

- Hüseyin Kelbat